Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Ko Sagaidīt No Pioneer: HDJ-X, DJM-S3, DDJ-SR2 ?

Iepazīsties tuvāk ar jaunajiem Pioneer DJ produktiem! Jaunās premium klases HDJ-X austiņas, kompaktais DJM-S3 DVS mikseris un pieejamais Serato DJ Midi kontrolieris DDJ-SR2.

Jaunās vārda nesēja austiņas HDJ-X10 ir veidotas profesionāliem dīdžejiem, lietošanai klubos un festivālos. Būvētas, lai izturētu ceļošanas rupjos šķērsļus. Tās ērti nēsāt ilgos setos un ļauj tev dzirdēt smalkāk frekvences, kuras citas austiņas nespēj atskaņot, lai tu varētu pamatīgāk saslēgties ar mūziku un deju grīdu.

21199564_10155723725410802_9160169037983630564_oPateicoties precīziem draiveriem, HDJ-X10 austiņas ir pasaulē pirmās DJ austiņas, kas spēj atskaņot augstas izšķirtspējas skaņu 5 Hz – 40 kHz plašā diapazonā. Kad to apvieno ar TOUR1 vai NXS2 komplektu, tev ir iespējams pieredzēt līdz pat 96 kHz/24-bit augstas izšķirtspējas audio ar nepārspējamu tīrību un skaņas sadalījumu. HDJ-X10 austiņu polsteris un stīpa ir pasargāti no sviedriem un netīrumiem ar ūdens necaurlaidīgu nano apvalku – tagad tu vari uzturēt savas austiņas svaigā paskatā un viegli paildzināt to mūžu ar regulāru tīrīšanu.

HDJ-X7 austiņas ir balstītas uz mūsu iepriekšējo varda nesēja modeli HDJ-2000MK2 un ir aprīkotas ar jaunizveidoto draiveri, kāmēr HDJ-X5 austiņas iemieso augstas kvalitātes audio dizainu no dārgākiem modeļiem, sniedzot tev tīru monitorēšanu pat lielos skaļumos.

Lai arī kā tu būtu pieradis valkāt savas austiņas, tu vari ērti izmantot HDJ-X modeļa austiņas ilgi pateicoties austiņu šarnīrsavienojuma mehānismam un iedobumam, kurus palīdzēja izstrādāt profesionāli dīdžeji. Tās ir veidotas tā, lai būtu pamatīgi robustas – visi modeļi ir izturējuši US Military Standard MIL-STD-810G šoka testu, kā arī mūsu stingro pašmāju izturības testu.
Austiņas pieejamas divās krāsās – melnas un sudraba krāsā.

Vairāk informācijai par specifikācijām un cenu skatieties T Studio mājaslapas veikalā:

Pioneer HDJ-X10 Silver

Pioneer HDJ-X10 Black

Pioneer HDJ-X7 Silver

Pioneer HDJ-X7 Black

Pioneer HDJ-X5 Silver

Pioneer HDJ-X5 Black

DJM-S3 – Kompaktais Serato DJ + DVS-ready mikseris!

Stabils, vienkāršs un saprotams ir Pioneer DJ ekonomiskās sērijas DJM-S3 2 kanālu mikseris, kuru spēs novērtēt jebkurš dīdžejs. Iesākumā jāsaka, ka sajūta miksēt ar šo mikseri ir fantastiska. Vienreiz uzmet aci un uzreiz redzēsi šī miksera labo uzbūvi – visi potenciometri, feideri un tajā skaitā profesionālas kvalitātes Magvel Pro krosfeideris – sniedz gludu un precīzu kontroli.
Veido hibrīda digitālo setapu? Bez problēmām… DJM-S3 ir ne tikai gatavs saslēgšanai ar Serato DJ, bet tam ir arī saderība ar DVS – tas nozīmē, ka vari pievienot savus mīļākos plašu atskaņotājus, iegriest kontroles vinilu un esi gatavs maukt.

Iekustini savu skaņu ar Sound Color FX divkāršajiem filtriem

Jebkurš pieredzējis dīdžejs spēs novērtēt vienkāršo DJM-S3 dabu un, lai arī tas nav pārpildīts ar “krutākajām” fīčām, tas sniedz tiešu kontroli un premium neatkarīgu Color FX divkāršo filtru skaņu abiem kanāliem. Kā ierasts – pagriežot potenciometru katrā virzienā kontrolēsi lowpDJM-S3-soundass vai highpass filtru savam trekam – ilglaicīgi pārbaudīts rīks, lai samiksētu trekus un veidotu aizraujošus kāpinājumus. Bez tā vēl pie šiem filtriem ir iekļauta parametru kontrole, kas ļauj tev kontrolēt filtra rezonansi.

DVS-ready skaņas karte Serato DJ hibrīda setapam

Sekojot DJM-S9 popularitātei starp Serato DJ scratch māksliniekiem, Pioneer DJ pievienoja DJM-S3 arī skaņas karti līdzīgi kā produkta lielajam brālim. Šī lieliski skanošā skaņas karte iekļauj pilnu Serato DVS atbalstu. Viss, kas tev vajadzīgs, ir plašu atskaņotāji, Serato Control Vinyl un Serato DJ + DVS un esi gatavs iegriezt savu digitālo mūziku!

DDJ-SR2 tieša kontrole harmoniskiem miksiem un ne tikai

Pēdējo desmit gadu laikā digitālā dīdžejošana ir ļoti tālu attīstījusies. Agrāk radīt labskanīgus un harmoniskus setus bija ārkārtīgi izaicinoši, bet moderni kontrolieri kā Pioneer DJ DDJ-SR2 ne tikai padara to vienkāršāk, bet tie arī paver jaunas radošās iespējas. Papildus Serato DJ  Pitch’n’Time Dj kontrolei (iekļauta), DDJ-SR2 ir arī džogvīli, krāsaini izpildījuma padi, Needle Search un citas Serato svarīgas funkcijas. Bez tā neaizmirstam, ka ir iekļauta arī augstas kvalitātes skaņas karte, elestīgs I/O un USB barošana un kopā sanāk viens iespaidīgs dīdžejkontrolieris!

Vienmēr esi gribējis dīdžejot ar Serato? Tagad tev ir tāda iespēja. Viss, kas saistīts ar DDJ-SR2, ir radīts Serato DJ – sākot no tā miksera un efektiem līdz īpašiem parametriem kā Slip, Pitch un grid kontrole. Ja vēlies pievienot plašu atskaņotājus un kontroles vinilu, tev tikai vajag Control Vinyl plates un Serato DVS.

Harmoniskā miksēšana nekad nav bijusi tik viegla

Pirmkārt, labās ziņas: Pioneer DJ nolēma iekļaut licenzi Serato Pitch ‘n Time DJ ar DDJ-SR2. Tālāk… vēl labākas ziņas: DDJ-SR2 ir īpaša kontrole šim lieliskajam pitch-shift rīkam, ļaujot tev mainīt gabala skaņas augstumu neatkarīgi no tempa. Tas nav viss – ar speciāli paredzētu Key Sync pogu tu vari nofiksēt skaņas augstumu visam miksam acu mirklī. Neviena no šīm iespējām nav jauna, bet tas, kā šīs kontroles ir pieejamas un sakārtotas, ļauj tev tās integrēt savā darba procesā kā vēl nekad!

Pioneer DDJ-SR2

Perfekts funkcionalitātes un pārnēsājamības balanss

Ja plāno uzstāties dzīvajā regulāri, tad DDJ-SR2 var būt gudrākā izvēle. Runājot par savienojumiem, šim kontrolierim ir iebūvēta 4 kanālu USB skaņas karte, sniedzot tev visu, kas vajadzīgs, lai sūtītu audio no un uz kontrolieri. XLR izejas ļauj pieslēgties profesionālai PA skaņas sistēmai un mikseru ieejās vari pieslēgt plašu atskaņotājus.

Gaidīsim jūsu priekšpasūtījumus T Studio mājas lapā! Produkti gaidāmi jau septembra beigās / oktobra sākumā.

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika