Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Roland TB-03 & TR-09 jau veikalā!

Roland ir papildinājis savu instrumentu klāstu ar diviem jauniem modeļiem. TR-09 Bungu mašīnu un TB-03 Basa sintezatoru. Un tie jau ir mūsu veikalā!

Kā jau tu nodomāji, TR-09 ir atjaunota versija klasiskajai 909 bungu mašīnai, bet atšķirīgais ir tas, ka šī versija ir super kompakta.

Skaņas ir izveidotas izmantojot Roland “Analog Circuit Behaviour” (ACB) tehnoloģiju. Ar TR-09 ir iespēja saprogrammēt 16 soļu “step sequencer”ritmu, ritmu var gan iespēlēt ,gan ieprogrammēt.

Režīmus ir iespējams pārslēgt netraucējot “flowu”. Šim modelim ir arī MIDI, USB un “trigger” ieejas lai varētu pieslēgt papildus aprīkojumu.roland-tr-09TB-03 skaņas  arī ir  veidotas ar (ACB) tehnoloģiju un ir klasiskā TB-303 klons ar klasisko noskaņu. Jaunajam modelim ir 4 ciparu displejs ar pilnu iespēju regulēt toni, “cutoff”, rezonanci, “envelope” , “decay” un akcentu knobus.
Ir pieejama gan “saw” ,gan “square”  skaņu viļņu modulācijas, kā arī modelim ir “overdrive”, “reverb” un “delay” efekti.

Oriģinālā 303 “pitch” un “time write” funkcijas ir apvienotas ar jaunu “Step” funkciju jaunajā TB-03, kam klāt ir salīdzinoši precīza tempa kontrole.
TR-09 ir iespēja pārslēgties starp funkcijām nepārtraucot skanējumu. Šim modelim ir MIDI I/O, USB un CV/Gate ieejas.

roland-tb-03TR-09 tirgus cena ir paredzēta ap £369/€449, bet T Studio cena ir €439
TB-03 vidējā tirgus cena paredzēta ir £329/€399, bet T Studio cena ir €389.

roland-boutique_tstudioT Studio būs pirmais veikals Latvijā, kur produkti būs apskatāmi, izspēlējami un iegādājami!
Gaidīsim tevi katru darba dienu mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 3, Rīgā!

Uzzini vairāk par produktu oficiālajā Roland mājaslapā.

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika