Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Spink-0: Kontrolē Eurorack ar Ableton Live!

Vai tu spēj iztēloties kā būtu sinhronizēt savu eurorack sintezatoru ar neiskaitāmajām DAW aplikācijām, tai skaitā Ableton Live, Reason, iOS Launchpad un Maschine? Šis DIY eurorack modulis spēj paveikt tieši šo!

IMG_4144

Šis ir kautkas liels! Pateicoties Seismic Industries jaunajam DIY eurorack modulim, Spink-0, tavs modulārais sintezators tagad varēs sinhronizēties un spēlēt kopā ar visām Ableton Link aplikācijām un DAW.

Vai tad tas nav iespaidīgi? Beidzot arī eurorack sintezatoru pasauli būs iespējams apvienot, spēlēt un kontrolēt ar programām kā Ableton Live, Propellerhead Reason, Bitwig Studio, iOS Launchpad un vel vairāk kā 150 citām mūzikas veidošanas aplikācijām priekš Mac, Windows, iOS un Android sistēmām.

SPINK0 darbībā:

Ar iPhone sintezators tiek kontrolēts pateicoties Launchpad aplikācijai un Neutron AD modulis atskaņo bungu skaņas.

https://www.instagram.com/p/BecpW_mAoNE/

Vairāk par Spink-0:

Kopš Ablenot publicēja “Link” izstrādātju SDK, aiz vien vairākas aplikācija un ierīces sāka parādīties tirgū, tai skaitā “pink-0”, CLOCK / RESET ģenerators.
Spink-0 savkārt ir Shaduzlabs patchojams modulis un kā savs pirmsnācējs, arī balstīts uz Rasperry PiZeroW PCB plates.

spink0_mk1_all_boards_pic_and_place

 

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika