Bose L1 Compact

Portable Line Array System

2 gadu garantija visiem produktiem!

789.00 € 899.00 €
Piegāde no 6 līdz 9 dienām

0.00€ bezmaksas piegāde lietojot DPD Pickup, ja summa ir lielāka par 100.00€.

5.00€ ja vēlies, lai DPD kurjers preci nogādā līdz mājām 1* darbas dienas laikā.

Portable Line Array System

Includes:

Dimensions and weight:

Pateicoties  Bose Spatial Dispersion tehnoloģijai L1 Compact sistēma nodrošina vidējo un  augsto frekvenču skaņu tīru un vienmērīgu izplatību visā apskaņojamajā platībā. Skandu neparastā vertikālā forma padara tās atšķirīgas no citām profesionālās akustikas sistēmām un dod pozitīvu ietekmi uz skanējuma kvalitāti. Gan grupas dalībnieki, gan klausītāji, kas atrodas akustiskās sistēmas sānos vai dziļāk telpā, izbauda vienlīdz kvalitatīvu un sabalansētu skaņas atskaņojumu kā arī tie klausītāji, kuri atrodas akustiskās sistēmas priekšpusē.

L1 Compact  skandu skaļruņi ir mazāki nekā skaļruņi, kuri iebūvēti akustiskajās sistēmās  L1 Model IS vai L1 Model II, bet tomēr tie spēj radīt līdzvērtīgu horizontālās skaņas atskaņojuma pārklājumu telpā. Atšķirībā no L1 Compact akustiskās sistēmas, L1 Model IS vai L1 Model II spēj atveidot skaņu bez skaņas stipruma zudumiem lielākā platībā.

Integrētā akustiskā sistēma

L1 Compact priekšrocība ir tā, ka tev nebūs jānes smagas sastāvdaļas kā pastiprinātājus vai subvūferus, jo tie jau ir iebūvēti sistēmā.

L1 Compact statīvā ir iestrādāts gan pastiprinātājs, gan subvūfers, kā arī četras audio ieejas un divas izejas. Pirmā ieejas ligzda ir aprīkota  ar jaudīgo multikanālu skaņas devēju ToneMatch un paredzēta mikrofoniem, ieskaitot dinamiskos mikrofonus. Otrā ligzda ir paredzēta dažādu mūzikas instrumentu vai papildierīču savienošanai ar akustisko sistēmu, vienlaikus šai ligzdai var pievienot līdz pat trīs dažādas ierīces, piemēram, ģitāru, vadības pulti, mp3 atskaņotāju vai citu skaņu atskaņojošu aparatūru, ieskaitot portatīvo datoru. Akustiskajā sistēmā iestrādātā ToneMatch tehnoloģija optimizē arī akustiskās ģitāras skaņu. L1 Compact, tā ir laba veiktspēja, kompakts izmērs, ērta transportēšana un vienkārša uzstādīšana.

Papildus raksturojums:

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika