was successfully added to your cart.

Līdz šim pieejamas tikai slēgtai beta testeru grupai, divas jaunas Serato programas versijas tika laistas klajā: Serato DJ Pro 2.0 un Serato DJ Lite 1.0. Jaunie izlaidumi ietver atsvaidzinātu interfeisu, līdz šim nebijušu offline practice mode un 64-bit natīvo atbalstu. Turpini lasīt lai uzzinātu vairāk.

Serato DJ Pro 2.0

Tātad, vecais labais Serato DJ tagad tiek pārdēvēts par Serato DJ Pro. Šādi pārsaukts lai teiši premium atšķirtos no bezmaksas versijas, Serato DJ Lite (līdz šim Serato DJ Intro). Jaunajā PRO versijā tika veiktas varākas būtiskas izmaiņas kas paceļ šo programmu pilnīgi jaunā līmenī.
Turpinājumā skaties oficiālo presentācijas klipu un turpini lasīt tālāk:

Apkopojot, jaunajā Serato DJ Pro 2.0 atradīsiet:

  • Offline Practice Mode: Tas nozīmē ka tagad ir iespējams miksēt divus skaņdrbus bez pieslēgtas ehnikas, tādējādi atvieglojot mixa izmēģināšanu vai plānošanu pirms DJ seta, sagatavot loopus un hotcue vienlaicīgi abiem celiņiem utt. Nav gan pieejams ekvalaizeris, tikai gain, skaļuma fader kontrole un protams crossfaders.
Practice Mode

Practice Mode

  • 64 bit atbalsts: Serato piebilst ka pārceļot programatūru uz 64-bitu balstīta koda, ļaus programai būt vel stabilākai kā nekad. Konkrētais gadijums uz ko tieši Serato atsaucās ir aizvien augošais Bibliotēkas izmērs. Tagad «virtuāli» vairs nav nekādu biliotēkas izmēru ierobežojumu.
  • Performance Pad View: Turpmāk cue punkti būs izkārtoti pa četri, divās rindās, lai atspoguļotu vel precīzāk to kas jau ir sastopams uz visas Serato DJ atbalstītās aparatūras.
Performance Pad view

Performance Pad view

  • Augstas izšķirtspējas UI: Retina atbalsts jau gaidiem tiek pieprasīts no Serato DJ lietotāju puses, un beidzot izstrādātāji to ir implementējuši jaunajā versijā! Tiek uzlabots atbalsts visiem Retina, 4K un UHD ekrāniem. Šajā bildē, publicēta Serato mājaslapā, var konkrēti pamanīt atšķirību:
Bez un ar Retina atbalstu

Bez un ar Retina atbalstu

Programmas atjauninājums ir pieejams bezmaksas visiem jau esošajiem Serato DJ lietotājiem, kā arī tiek protams saglabāta visa jau izveidotā bibliotēka, ar iespēju tagad arī lietot emoji savos crate nosaukumos.

— Klikšķini šeit lai iegūtu jauno Serato DJ Pro versiju —

Kā jau ierasts, visas vēcās Serato DJ versija būs velaizvien pieejamas Serato.com mājaslapā.

Serato DJ Lite 1.0

Pienācis laiks atvadīties no vecā ballīšu biedra Serato DJ Intro un sveiks jauno Serato DJ Lite!

Ir patīkami redzēt ka starp visiem jauninājumiem Serato DJ Pro, netiek aizmirst arī par bezmaksas versiju, padarot to vel pilnvērtīgāku visiem entry-level tehnikas lietotājiem.

Tagad arī bezmaksas versijā ir pieejams offline Practice Mode, Kas ļaus iesākt miksēt netērējot ne centa!

Vairāk informācija par programām un lejupielādes pieejamas Serato.com.