Par Mums

T Studio ir Studijas & DJ aprīkojuma veikals. Radošā darbnīca ir piemērotāks termins. Mūsu draugiem mūziķiem un klientiem, ir iespēja izmēģināt jebkuru no izvietotā preču sortimenta klusā un nepiespiestā vidē, lai pieņemtu pareizo lēmumu.

T Studio ir vieta, kur nozares pārstāvji satiekās, sadarbojās, un kur jaunas idejas dzimst. Mēs atbalstam ikvienu jaunpienācēju un palīdzam nozarei attīstīties kopumā.

T Studio ir oficiālie pārstāvji sekojošiem zīmoliem: Elektron, Strymon, sE Electronics, Aston Microphones, PreSonus, Slate Digital & Slate Slate Media Technology, Teenage Engineering, Expressive E, Zaor Studio Furniture, Polyend, Softube, RME, SPL, EZ Acoustics, Intellijel, Make Noise, Mutable Instruments, Decksaver , Yamaha, WM Devices.
Kā arī autorizēti izplatītāji zīmoliem: Pioneer DJ, Roland, Audio-Technica, Arturia, IsoAcoustics, Dreadbox, Genelec, u.c.

Kad runa ir par zemākās cenas un pakalpojumu kvalitātes attiecību – T Studio ir vistuvāk jums!

T Studio sniedz padomu ikvienam nozares jaunpienācējam un palīdz industrijai attīstīties kopumā!
Jaunajiem producentiem sniedzam mūzikas veidošanas pamatkursus uz datora ar digitālo audio darbstaciju – Ableton.

T Studio veido unikālu izstādi SINTĒZE, kas apvieno industrijas līderus, izpildītājus vienuviet, lai dalītos zināšanās par un ap mūzikas veidošanas risinājumiem mūsdienu ritmā.

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika