Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

5 Studijas gadžeti, kas nerada mūziku!

Ieraksti, producēšana, mixings un māsterings tavā studijā nozīmē, daudz pātērēts laiks, lai to pienācīgi sabalansētu un darbus izdarītu laikā, nepieciešami daži must-have studijas produkti, kas nerada skaņas.

1) Pierakstu klade!unnamed

Tas var būt mazs piezīmju blociņš, vai liela A4 klade – praktiskāk ir kas lielāks, jo tad var pierakstīt savas
idejas, vst preset’u vai eq uzstādījumus daudz ērtāk un ātrāk – tas ir tieši tas uz ko mēs ejam.

Tiem, kuri uzskata, ka parocīgāk to darīt digitāli, iesaku vienkāršo Text Edit aka Notepad vai advancētāko Evernote. Ja runa ir par telefonu, tad Notes , vaiiiiiii –  sūti man savas idejas facebook mesendžerī 🙂

2) Akustiskie materiāli!

studioeqJa Tu vēlies savu studiju pacelt profesionālā līmenī t.i. ja vēlies savā studijā iesākt un pabeigt = nostrādāt līdz beigām savu gara-darbu, tad bez akustiskajiem materiāliem neiztikt.

Tie mūsdienās nemaksā tik dārgi. Mazu studiju var izpakot sākot ar 200.00 Eur.
Protams, vari aiziet līdz pat 1K, bet lai pārkāptu kritisko soli, pietiks ar skaņu viļņu sķēlējiem pie pretējās sienas un pie sānu sienām. Ja vēlies sadalīt, izvairīties no zemajām frekvencēm, vari iegādāties bass-trap, kurus izmanto 90 grādu stūru sadalīšanai.

3) Mēbeles!leathersofa

Ne tikai tavs darba galds un sols, bet studijā nepieciešams arī dīvāns, pufs vai gulta.

Varbūt tas liksies dīvaini, bet tavā studijā noteikti vajag vietu, kas nav pretim tavām skandām un darba galdam, vieta, kur tu vari relaksēties, apdomāt idejas un saklausīt vel līdz šim nedzirdēto.
Vieta, kur pačīzot, var būt radīta arī taviem draugiem, kuru seko līdzi tavām gaitām un var sniegt noderīgu padomu.

4) Ekrāns!

dual monitor abletonJā, ekrāns t.i. displejs nerada mūziku, bet spēj atvieglot tavu studijas darbu.

Esmu strādājis uz 13’’ , 21’’ un pat 27’’ colu displejiem. Godīgi sakot, pie visa ir jāpierod, bet kad tas izdarīts, tad nenoliedzami ‘’lielāks vienmēr ir labāks’’ nostrādā.

Ja lieto portatīvo datoru, noteikti apskati lietotu displeju tirgu, atradīsi zem 100 eur sakarīgu ķīniešu displeju, ko varēsi           pieslēgt pie sava laptopa un iespējams, pat sadalīt DAW ekrānus.

5) Ēdiens!

Tas nav joks, tā ir realitāte! Varētu ierindot 1.vietā! – ja vien tu neesi pirmstam bijis pie vecāsmammas!

Producēšana, mixings un māsterings prasa no tavām smadzenēm superb enerģiju, lai nepaliktu dīgstāvē un darbi ritētu savu gaitu, tev viņas ir jāpabaro.visitgrandma

Effektīvākais veids – daudz ēdiena! Viss atkarīgs no tavas studijas sesijas paredzētā ilguma, bet iesaku nopirkt uz priekšu 🙂

Jāpiemin, neaizej galējības, jo taukains ēdiens noteikti nav tas pareizākais. Tavs ekipējums tiks sasmērēts un nākamā sesija būs ļoti nepatīkama. Tas pats attiecināms uz ēdieniem, kas drūp, plīst un **** kā vel to nosaukt un iekrīt ekipējuma smalkākajās vietiņās.

Iesaku tev šokolādi, riekstus, konfektes: gumijas vai ledenes un protams, daudz ūdeni!
Koo? Nekādu ūdeni, 2 tērvetes sarkanos vai Red Label ar enerģijas dzērienu/colu.
Attiecībā uz alu, tas var pasliktināt tavu skaņas uztveri, kā arī radīt miegainību.

Komentāros droši vari izteikties par saviem gadžetiem, ko lieto studijā un bez kā noteikti nevari iztikt! A-yoo

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika