Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Jauns veids, kā iegūt skaņu – POLYEND PERC

Revolucionārs produkts ar kura palīdzību tu, kā mākslinieks, vari pārvērst gandrīz jebko par mūzikas instrumentu, tādā veidā izveidojot jaunas skaņas, ko nevarētu paveikt ar citiem instrumentiem.

 

Perc sastāv no sitamā un kontroliera, ko savieno diezgan izturīgs kabelis. Protams ir iekļauts viss, kas nepieciešams lai sitamo daļu pievienotu tipiskam statīvam vai kādam citam mūzikas instrumentam. Savieno visas detaļas un notiec sitamo ~5mm attālumā no virsmas un Perc ir gatavs izmantošanai. Kontrolieri var izmantot gan ar MIDI, gan CV portiem, kā arī Perc’u var kontrolēt ar datoru.

To var izmantot kā Eurorack bungu papildinājumu vai veidu, kā precīzi ierakstīt akustisko cilindru, kā arī studijā vai kā papildinājumu bundzinieka setupam.

Šīs ierīces izmontošanas iespējas palielinās, ar: ātrumu, spēju ātri reaģēt un precizitāti. Percs var radīt visu, sākot no viegliem, maigiem sitieniem, līdz spēcīgiem triecieniem, dodot tai milzīgu dinamisko diapazonu – Ar šo ierīci ir iespējams viss.

Un, protams, tas ir ātrs. Pateicoties savai precizitātei, tas var izveidot ritmus, ko cilvēki nespēj ar rokām un, kas ir detalizēti un niansēti. Perc paver pilnīgi jaunas iespējas skaņas ieguvei ar dažnedažādiem avotiem.

Pievieno Perc pie alumīnija miskastes, uz stikla pudeles, uz eļļas mucas vai uz trubas. Izmanto to, lai radītu aizraujošus, niansētus ritmus. Izpētiet tekstūras, kas citādi nav iespējams izveidot ar rokām, un atrast jutīguma un dinamiskā diapazona līmeni, ko ir grūti sasniegt, izmantojot tikai elektroniskos līdzekļus. Tagad jebkurš var izbaudīt seno akustiskās mūzikas radīšanas mākslu. Tā ir viena no visinovatīvākajām un labāk dizainētajām ieīcēm, kas šobrīd ir pieejama.

Meklē iedvesmu elektriskās mūzikas veidošanai? Iečeko

albumus no Aphex Twin un Mark Fell, kuros viņi  izmanto Perc, lai izveidotu aizraujošus un modernus ritmus un bītus.

Polyend Perc Pro

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika