Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Jaunumi no sE Electronics: sE2200, V7X, sE8

Iepazīstinam Jūs ar jaunajiem sE Electronics mikrofoniem.

Ņujorka, USA

Šī gada AES šovā Ņujorkā, sE Electronics ar lepnumu paziņo par diviem jauniem mikrofoniem: atjaunināto sE2200 versiju, tā klasisko kondensatoru, un dinamisko mikrofonu V7 X ar specializētu alumīnija balss spoli, kas paredzēta plašam instrumentālo lietojumu klāstam.
sE arī demonstrē savu jaunāko mazās diafragmas kondensatoru, sE8 un V7 MC1, kas ir viņu pazīstamā V7 dinamiskā mikrafona bezvadu versija.

sE 2200 – studijas kondensatora mikrofons.

sE2200 ir atjaunināta un izsmalcināta sE klasisko sE2200a un sE2200a II C mikrofonu versija – pirmie kondensatori, kas pirms 15 gadiem tika izvietoti sE Electronics.
Izmantojot to pašu rokām gatavoto kapsulu, diskrēto A-klases shēmu un pielāgoto transformatoru kāsE2200-2-wide iepriekšējās versijās aizgūto tehnoloģiju, jaunais sE2200 piedāvā uzlabotu skaidrību, zemāku trokšņu līmeni, jaunu jutīgumu un filtru opcijas, lai palielinātu daudzpusību.

sE apgalvo: “Ņemot vērā tā priekšgājēju cienījamo statusu, mēs esam palikuši uzticīgi mūsu oriģinālam ar rokām izstrādātām kapsulu dizainam, pēc pasūtījuma izgatavotiem transformatoriem un klases diskrētajām pastiprinātājiem, tādēļ joprojām ir tādas mikrofonu skaņas, kuras mīlēja visa inženiertehnoloģiju paaudze.”

Iepriekšējās versijas tika popularizētas ar pasaules klases vokālās mūzikas ierakstu māksliniekiem, piemēram, Amy Winehouse, un joprojām ir standarts mikrofonu skapīšos visā pasaulē.
Apskati, kādi pasaules slaveni mākslinieki un skaņu inženieri izmanto sE produkciju.

V7x  – Instrumentu dinamiskais mikrofons.

V7-X-in-use-med-1.jpg

V7 X ir pavisam jauns brālis, kas ir V7 rokas dinamiskais mikrafons, ļoti atzinīgi novērtēts tā augstas precizitātes skaņas un izcilas nobīdes dēļ.
Kamēr V7 ir paredzēts vokālam, V7 X specializētās kapsulas alumīnija balss spole un akustiskais dizains ir īpaši pielāgotas lietošanai ar  instrumentiem, samazinātu rezonanses un paplašinātās frekvences reakciju, nodrošinot
“pilnīgi dabisku līdzsvaru starp detalizētiem augstumiem un dziļiem, skaidriem kritumiem” .
V7 X ir paredzēts izmantošanai ar pīpām, tomiem, elektriskajām un akustiskajām ģitārām, misiņa instrumentiem un citiem instrumentiem.

sE Electronics Reflexion filtri:

Inženieris / māsterētājs Ryan Hewitt (The Lumineers, Red Hot Chili Peppers, Avett Brothers, Blink-182) runā par to, kā viņš pirmo reizi saskārās ar Reflexion Filter® PRO un kā viņš izmanto jaunāko RF SPACE.

sE Electronics sE8 – mazās diafragmas kondensatora mikrofons

Pielāgots visiem izaicinājumiem studijā vai uz skatuves, sE8 ir pavisam jauns augstas veiktspējas ar rokām izgatavots mazas diafragmas kondensators.
Jaunā rokām darinātā kapsula īsteno izsmalcinātu aizmugurējās plāksnes dizainu, kas nodrošina perfekti līdzsvarotu skaņu, tādēļ tā nekad nav  asa vai agresīva – ideāli piemērota high-hats un drum overheads.

Tā ir arī viena no klusākajām mazās kapsulas mikroshēmām uz planētas – un ar visaugstāko dinamisko diapazonu un SPL apstrādi savā klasē, kā arī jūtīguma sledži un zemas frekvences filtri  nodrošina izcilu elastību.
sE8 ir gatavs visām skaņām, kuras jūs ierakstat – vai nu studijas vidē, vai uz skatuves!


Gan jaunais sE2200, gan V7 X, kā arī sE8 ir pieejami mūsu veikalā tostarp citi sE Electronics produkti.

Aicinām ikvienu uz testu mūsu studijā vai noformējiet bezmaksas demo dienu un notestējiet mikrofonu savā koncertā vai mājas studijā!

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika