Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Jaunums: Pioneer DJM-750MK2 DJ Mikseris

Pioneer DJ mikseru klāstu papildina kompānijas jaunais četru kanālu mikseris: DJM-750MK2. Pioneer DJ to apraksta kā atbilstošu mājas pielietojumam un ierastā DJM-900NXS2 kluba standarta adekvātu aizstājēju – ar iespējām, dizaina elementiem un produkta uzbūves kvalitāti, kas atspoguļo augstas kvalitātes produktu. Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk un lai saprastu, vai šis mikseris ir tev atbilstošs.

DJM-750MK2

Galvenās iespējas

Kas tad lācītim vēderā:

750MK2/850/900NXS2 ?

Ar šo produktu fokuss ir uz to, lai dīdžeji varētu trenēties uz līdzīgas aparatūras iespējām, ko sniedz 900NXS2, nepārmaksājot.

Esam pārliecināti, ka samaksājot 1000€ mazāk nekā par 900NXS2, tu iegūsi ļoti līdzīgu iespēju kopumu. Protams, nav divi Sound Color FX, otra USB ieeja, Beat FX touchstrip un vēl pāris lietu, bet galvenokārt tu tāpat iegūsti savā īpašumā ekvivalentu miksera versiju. Šeit lejā vari apskatīt šo divu mikseru salīdzinājumu bildē:

750mk2vs900mk2Ne visiem DJ, kuri spēlē pilnā kluba aprīkojumā, vajag tādu savās mājās un Pioneer DJ to apzinas ar šī produkta izlaišanu. Dažādas cenu kategorijas ar ekvivalentām iespējām ir lieliski – un ir vērts apsvērt jebkuram dīdžejam, kurš vēlas pilnu Pioneer aprīkojumu.

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika