Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Neat mikrofonu ceļvedis darbam no mājām!

Ja esi tāds kā daudzi no mums, kam strādāšana un saskarsme no mājām ātri vien ir kļuvusi par normu, tad noteikti esi aizdomājies par ērtu un viegli uzstādāmu mikrofonu!

“Bizness kā parasti” ir aizstāts ar “Bizness nepierasti”, bet ar pareizajiem rīkiem, uzstādījumiem un mazliet zināšanām jūs varat pārvērst savu jauno, tūlītējo mājas vidi efektīvā portālā gan darbam, gan sociālajam savienojumam ar saviem kolēģiem.

Nekas nevar izbojāt tiešsaistes konferenci kā slikta audio kvalitāte!
Skaidri norādot uz kolēģiem vai saprotot katru drauga vārdu, jūs ievērojami uzlabosiet jebkuras tiešsaistes sarunas panākumus un prieku.

Par laimi, gluda, detalizēta un kristāldzidra skaņa nekad nav bijusi vieglāka vai pieejamāka. Lūk, ceļvedis, kas palīdzēs izklausīties nevainojami, pat ja tu esi savā pidžamā un pa māju rosās bērni.

UZSTĀDI UN AIZIET!

Pirms iepazīstamies ar detalizētu informāciju par to, kā uzlabot savu audio, šeit ir īss saraksts ar to, kas ir nepieciešams efektīvai konferencei/tiešsaistei no mājām.

VISS ATKARĪGS NO SKAŅAS

Vairums iebūvēto datoru mikrofoni nav paredzēti skaidriem, fokusētiem sakariem, kā arī tie nav īpaši noderīgi detalizētas skaņas uztveršanai.
Šīm iebūvētajām sistēmām ir fiksēta pozīcija, kas ne vienmēr ir optimāla, it īpaši konferenču tipa iestatījumos. Viņi mēdz uztvert arī visus pieejamos fona trokšņus, kā arī taustiņsitienus no datora vai pildspalvas pierakstus.

Bet ir vienkāršs risinājums: “Neat”. Ārējs mikrofons, kas var liek tev skanēt kā profesionālim.
Šiem mikrofoniem, USB vai XLR (vairāk uzzināsi par to zemāk rakstā) ir augsta dinamiskā amplitūda un detaļas ar kura palīdzību tos var pārvietot un pielāgot, un sniedz dažādus iestatījumus, kurus var izmantot, lai uzlabotu jūsu skaņu tā, kā jūs to nekad neesat gaidījuši.

Kad dzirdēsiet atšķirību, nekad vairs nevēlēsties atgriezties pie datorā iebūvētās audio ierīces!

PAMATA USB MIKROFONI

Visvienkāršākais un pieejamākais veids, kā mājās panākt lielisku audio, ir izmantot pamata USB mikrofonu. Pamata USB mikrofons, tāpat kā Neat Widget līnija mikrofoni, ir lieliski mikrofons, kuriem nav papildu vadības ierīču un līdzekļu. Vienkārši iespraudiet un aiziet!

Widget A                                            Widget B                                              Widget C

                     

PROFESIONĀLIE USB MIKROFONI

Profesionāls USB mikrofons, piemēram, Neat Bumblebee un Beecaster, ir mikrofons, kas ietver papildu funkcijas, kas ir raksturīgas profesionāliem ierakstu mikrofoniem un ļauj lietotājam vairāk kontrolēt savu skaņu.
Profesionālie USB mikrofoni ir izgatavoti, izmantojot tos pašus komponentus, kas bieži atrodami profesionālajos analogajos mikrofonos, kā King Bee vai Worker Bee.
Šajos mikrofonos, jau vari mainīt kapsulas polaritāti (solo ieraksts, dialogs, intervija, sanāksme vai cits ieraksts)

Bumblebee                                           Beecaster

                             

Bumble Bee

Beecaster

 

ANALOGIE JEB “XLR” MIKROFONI

Analogie vai XLR mikrofoni (XLR ir nosaukums īpašajam trīs kontaktu savienotājam, ar kuru tie ir savienoti ar reģistrācijas kontrolierīcēm (mikerspults vai ārējā skaņu karte).
Profesionāļi bieži vien dod priekšroku analogajiem mikrofoniem, jo tie nodrošina lietotājam pilnīgu elastību visā signālu ķēdē. Atšķirībā no USB mikrofoniem, analogajiem mikrofoniem nepieciešams papildu mikrofona pastiprinātājs, kā arī audio interfeiss, pirms tos var izmantot ierakstam.

Worker Bee                                           King Bee

                     

Worker Bee

King Bee

Apakšā redzama tabula, kurā salīdzināti visi Neat mikrofoni.

PROGRAMMAS TIEŠSAISTĒM

Ir daudz opciju tiešsaistes programmatūras platformām, kas jūs saista ar kolēģiem un draugiem. Vairums ir vienkāršas un visas atbalsta mikrofonus un web kameras. Zemāk redzamais saraksts ar labākajām tiešsaistes programmām.

1. Skype – pieejams kā bezmaksas lejupielāde, Skype bija viena no pirmajām pieejamajām konferenču tiešsaistes programmām. Skype var ne tikai vienlaikus sazināties ar vairākiem ar datoru saistītiem kolēģiem vai draugiem, bet arī izmantot Skype, lai zvanītu uz parastajām tālruņa līnijām gan iekšzemē, gan starptautiski.

2. Zoom – jaunāka tiešsaistes programma, Zoom ir pieejama kā bezmaksas lejupielāde un piemērota mazām vai lielām grupām. Izmantojot bezmaksas kontu, varat uzņemt līdz 100 dalībnieku sapulces un līdz 40 minūtēm. Apmaksātiem abonementiem tiek piedāvāti papildu līdzekļi.

3. Freeconferencecall.com — acīmredzami bezmaksas iespēja — freeconferencecall.com ļauj lietotājiem izveidot sapulces līdz 1000 dalībniekiem (1000!!!!), izmantojot tālruņa vai tīmekļa savienojumu. Lai gan zināms par tā ilggadējo stāju industrijā un tā BEZMAKSAS piedāvājumiem, ir pieejami arī papildus apmaksāti līdzekļi.

TIEŠSAISTES PADOMI UN TRIKI

1.Augstas kvalitātes mikrofons

Viens no kvalitatīvākajiem konferenču audio elementiem ir kvalitatīvs mikrofons. Jebkurš no Neat mikrofona piedāvājumiem rada skaņu, kas ir daudz augstāka par iebūvēto mikrofonu, kas ietilpst lielākajā daļā klēpjdatoru.

2.Austiņas

Lai arī nav nepieciešams, labs austiņu pāris ir ļoti ieteicams, lai, strādājot no mājām, sasniegtu labākās kvalitātes konferences audio. Austiņu izmantošana skaļruņos iebūvētā datora vietā palīdzēs nodrošināt daudz skaidrāku skaņu, kā arī palīdzēs izvairīties no neparedzētas atbalsošanās, ko izraisa mikrofons, kas uztver skaļruņus. Austiņas ir ļoti noderīgas arī tad, ja zvanāt koplietotā telpā.

3.Mikrofona izvietošana

Mikrofona izvietošana ir ļoti svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, iestatot tīmekļa konferenci vai mājas sapulci. Novietojiet mikrofonu apmēram mutes līmenī, 10 cm – 25 cm attālumā no jums, norādot tieši uz muti. Tā kā, iespējams, dators atrodas tieši jūsu priekšā, ir pieļaujama mikrofona novietošana malā. Vienkārši mēģiniet turēt mikrofonu pēc iespējas tuvāk jūsu priekšā.

4.Mikrofona iestatījumi

Ja izmantojat pamata USB mikrofonu, piemēram, Neat Widget mikrofonu, nav nepieciešama liela pielāgošana. Nelielas pastiprinājuma korekcijas gadījumā varat pāriet uz datora skaņas iestatījumu izvēlni vai programmatūras iestatījumu izvēlni un pielāgot mikrofona līmeni – palielināt līmeni, ja esat pārāk kluss, samazināt, ja esat pārāk skaļš.

Ja izmantojat profesionālu USB mikrofonu vai analogo mikrofonu, piemēram, Neat mikrofonu no Bee līnijas, jūs vēlēsities pielāgot mikrofona pastiprinājuma iestatījumu , lai jūsu balss sasniegtu optimālo līmeni.
Optimālais līmenis tiek sasniegts, ja mērītājs sasniedz vistālāko punktu, nepieskaroties “griestiem”, jeb sarkanai iezīmei. Vairākums konferenču programmatūras lietojumprogrammu piedāvā vizuālu mikrofona līmeņa apstiprinājumu iestatījumu izvēlnē zem Audio un video iestatījumi vai līdzīgi formulētu izvēlnes opciju.

5.Istabas apstākļi

Lielākajai daļai cilvēku mājās nav profesionālas ierakstu studijas, tāpēc jums būs jāiztiek ar to, kas jums ir (ja vien, protams, jums mājās NAV profesionāla ierakstu studija!).
Labākā vieta, kur rīkot tīmekļa konferenci vai sapulci, ir klusā telpā, vēlams, mazākā telpā, prom no izklaidēm. Turklāt stikla logi un flīžu virsmas mēdz būt traucēkļi, tāpēc, ja iespējams, pamēģiniet iejusties telpā, kas atrodas tālu no logiem.

Es ceru, ka šī informācija par tiešaistēm ir bijusi informatīva un noderīga, un neaizmirsti, ka T studio komanda vienmēr ir gatava konsultēt tevi par jebkādiem ar mūzikas tehnniku saistītiem jautājumiem.

T Studio ir autorizētais Neat mirkfonu pārstāvis Eiropā.

 

 

 

 

 

Bildē redzama krava ar 24 paletēm ar šiem mikrofoniem.

 

 

 

 

 

 

 

Kreisajā pusē Blue, Neat, Electro Voice, AKG un citu zīmolu indženieris Mārtiņš Saulespurēns 
Labajā pusē T Studio īpašnieks Valts Tenters

5. Konkurss

☞ Lieliskas ziņas ikvienam, kam nepieciešams USB-mikrofons!  .
☞   Laimē Neat Microphones  Widget-C
☞ Spied LIKE mūsu Facebook lapai un dalies ar šo ziņu (PUBLISKI)
☞ Atzīmē komentāros 3 draugus
☞ Giveawy beidzas: 24.04.2020 15:00

Šis konkurss ir beidzies, bet tuvāko mēnešu laikā būs jauni konkursi ar NEAT mikrofonu produkciju.

Vienmēr gaidam tevi ciemos pie mums Ģertrūdes iela 2, Rīga uz profesionālu konsultāciju!

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika