Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

NOB Control – viena poga it visam!

Nav svarīgi vai Jūs esiet grafiķis, mūzikas producents, skaņu dizaineris, video redaktors vai 3D mākslinieks, Nob noteikti ir vieta uz jūsu darba virsmas!
Nob mērķis ir revolucionizēt veidu, kā jūs veicat ikdienas darbu korekcijas!
NOB ir ļoti precīzs, bezgalīgu pogu kontrolieris. Tas piedāvā bezgalīgi lielas iespējas un izpilda nevainojami jebkuru Jūsu rīcību.

Ar inteliģenci atdarinot Human Interface Device , NOB ir spējīgs kontrolēt praktiski jebkuru parametru! Nodrošinot out-of-the-box saderību ar jebkuru operētājsistēmu un programmatūru. Jums vienkārši ir jānorāda peles kursors uz parametru, kuru vēlaties kontrolēt un izmantot Nob lielo pogu, lai precīzi regulētu tā parametrus.

NOB raksturo liels alumīnija regulātors ar regulējamu rotācijas pretestību un ļoti precīzu rūpnieciskās  kategorijas kodētāju ar līdz pat 2400 klikšķiem.

NOB ir izstrādāts no izturīga sarkankoka un ir roku darbs.
Uz doto brīdi NOB vel nav pieejams plašākai auditorijai, jo NOB ideja/koncepts meklē potenciālos klientus un atbalstītājus ar Kickstarter palīdzību!
Bet NOB ir iecerējis pielāgot klienta velmes un izstrādāt pavisam unikālu NOB kontrolieri priekš Tevis!

Kontroles poga un pārslēgšanas slēdži ir skārienjutīgi, ļaujot patērētajam atgriezties pie iepriekšejiem iestatījumiem, vai atsaukt iepriekšējo komandu, kas ļauj daudz operatīvāk veikt smalkus darbus.
NOB kontrolieris izstrādāts uz atvērtu sērijas protokolu platformas (līdzīgi kā USB), ļaujot ikvienam izstrādātājam izmantot to pēc saviem ieskatiem!

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika