Katalogs
0

Grozs ir tukšs.

Pārskats: Arturia AudioFuse

Ilgi gaidītais 24-bitu, 192 kHz AudioFuse ir klāt! Pēc dažu nedēļu laika pavadīšanas ar AudioFuse, esam gatavi izklāstīt, ko domājam par šo USB interfeisu.

Pirmie Iespaidi

gallerie-14

AudioFuse nav no tiem interfeisiem, kuriem ir saliktas maksimāli maz kontroles. Īstenībā ir tieši pretēji. Kad pirmo reizi ieraugi to, redzi, ka tas ir noklāts ar pogām, potenciometriem un ligzdām. Patiesībā manā skatījumā tā ir ļoti laba lieta – ir fiziska kontrole burtiski visām AudioFuse funkcijām. Lielāko daļu ierakstu vajadzībām nav nepieciešams rakties iespēju sadaļā vai vērt vaļā jaudīgo AudioFuse kontroles programatūru. Vienkārši pievieno AudioFuse (Mac, PC, Linux, Android vai iOS aparatūrai), iespraud XLR vai line kabeli (AudioFuse automātiski nosaka un parāda kāda veida signāls tas ir, uzstāda signāla jūtību, monitorēšanu utt) un vari sāk ierakstu! Lielākajai daļai uzdevumu tas tiešām ir tik vienkārši, bet ar AudioFuse vari arī rakties dziļāk, ja ir tāda nepieciešamība.

 

Patīkams Dizains, Lieliska Darba Plūdums

Ņemot vērā ieeju un izeju skaitu, ko piedāvā AudioFuse, tas tā pat ir mazs interfeiss, kuru var turēt vienā rokā. Tam līdzi nāk aizsargs, kuru uzliek uz interfeisa, lai tas nekrāj putekļus, pasargā ceļojot un funkcionē arī kā interfeisa statīvs, ja vēlies AudioFuse turēt augstāk.
Augšējais panelis ir pietiekami loģisks un kad iepazīsties ar visām kontroles iespējām (dažādas kontroles galvenajām ieejām / galvenajām izejām, cue, austiņu kontrole, apgriezt fāzi, mono, mute, ieejošā signāla jūtība, skaļruņu pārslēgšana, talkback ar iebūvētu mikrofonu un austiņu jūtību) interfeiss kļūst ļoti intuitīvs un viegli kontrolējams. Daudz ātrāk un baudāmāk nekā, ja tev viss jāsavieno programmā vai jākontrolē viss iekš DAW, ko citas skaņas kartes mūsdienās bieži pieprasa.

Pašas kontroles ir izturīgas un lietojot var just augsto kvalitāti. Interfeisam arī ir 3 USB ieejas – ideāli iLok, USB klaviatūrām utt. Šī ir noderīga iespēja, ņemot vērā, ka Apple MacBook Pro USB vietā tagad ir USB-C.

 

Pieslēdzies

AudioFuse pieslēgšanās iespējas ir ļoti labas. Šāda izmēra interfeisam šādā cenā ar augstas kvalitātes DiscretePRO priekšpastiprinātājies Arturia tiešām ir pacentušies, lai iekļautu vairāk iespēju kā jebkurš varētu vēlēties. Ja tev vajag pieslēgt mikrofonu ar XLR, ģitāru, basu, plašu atskaņotāju caur RCA vai citas ierīces ar TRS jack – to visu var izdarīt! Tad vēl ir optiskie vai koaksiālie S/PDIF I/O, ADAT, lai tev ir iespēja palielināt mikrofonu priekšpastiprinātāju skaitu, ja jāraksta liels ansamblis.

AudioFuse ir četras analogas izejas, līdz ar to vari pievienot līdz pat diviem monitoru pāriem vai sūtīt signālu uz pastiprinātāju un saņemt to atpakaļ vienā tā TRS ieejām. Ir pat 5-pin MIDI (ar diviem MIDI jack konverteriem).

AF_2Divas patstāvīgas austiņu izejas ir lieliska ideja. Arī tās tu vari kontrolēt atsevišķi uz paneļa. Abas izejas ir gan 1/4″ un 1/8″, tādēļ nav jāmeklē austiņu adapteri – tas ir visplašāk zināmais studijas producentu radošās plūsmas iznīcinātājs. Vienkārši pieslēdz, lai arī kādas austiņas tev būtu!

Izpildījums

Gandrīz visi audio interfeisu zīmoli akcentē viņu priekšpastiprinātāju kvalitāti, zemo trokšņu līmeni, zemo aizkavi utt, tādēļ mūs interesēja, cik labi ir AudioFuse DiscretePRO priekšpastiprinātāji. Īsumā – mums nekā netrūka. Arturia īpaši veidotie mikrofonu priekšpastiprinātāji ir ļoti, ļoti labi un labāki, kā varētu gaidīt, ņemot vērā cenu. Mēs nemanījām, ka tie krāsotu skaņu vai pievienotu traucējošus trokšņus. Par šo priekšpastiprinātāju kvalitāti Arturia vajadzētu runāt vairāk.

Mēs aprunājāmies ar Arturia par viņu priekšpastiprinātājiem un noskaidrojām, ka ir bijusi trešās personas testi, salīdzinot AudioFuse ar RME BabyFace Pro un Apollo Twin. Zemāk vari redzēt salīdzinājuma rezultātus.

AudioFuse ienākošā jūtības skaņas spektra plakanums bija līdzenāks kā BabyFace un Apollo Twin:

AF_3

AudioFuse arī pārspēj citus interfeisus mikrofonu ieejas trokšņu līmeņa ziņā (kad mikrofons ir pieslēgts)  ar tikai -131.5dB(A) salīdzinājumā ar BabyFace -128.4dB(A) un Apollo Twin USB -129.8dB(A).

Visi trīs interfeisi tika uzstādīti uz 96kHz un tika mērīta maksimālā voltāža. Šajā testā AudioFuse bija rupji rēķinot līdzīgs pārējiem interfeisiem:

AF_4Kad ir runa par aizkavi 96kHz, AudioFuse (0.256ms) ir ļoti tuvu BabyFace Pro (0.234) un Apollo Twin (2.390ms). Un, kad salīdzini cenu, pieslēdzamību un iespējas kā talkback un skaļruņu izeju, tu vari nojaust, cik AudioFuse patiesībā ir labs.

Tu iespējams domā, kādēļ Arturia ir izvēlējušies apvienot visus šos labumus USB 2.0 audio interfeisā. Kādēļ ne USB 3.0 vai Thunderbolt? Viņi mūs informēja, ka viņi ir veikuši pamatīgu AudioFuse testēšanu, lai padarītu to maksimāli efektīvu. Pa tiešām – mēs noskaidrojām, ka, ierakstot un miksējot ar AudioFuse, USB 2.0 sniedz lieliskus rezultātus. Izpildījums necieta nevienā procesa posmā. Testējot ar 2014 MacBook Pro un vēlā 2016 MacBook Pro aizkave vidēji bija 3-5ms atkarībā no buffer rate DAW-ā.

Kas vēl?

Augšējā kreisā poga uz AudioFuse atver AudioFuse Control Center tavā datorā. Vienkārša darbība, kas nepārtrauc tavu darba plūdumu, un sniedz tev ātru piekļuvi skaļumu regulēšanai 3-4. ieejai un citām funkcijām. Man pašam nav bijusi bieža nepieciešamība izmantot AudioFuse programatūru, bet to izmantot ir elementāri. Starp dažādām funkcijām, tev ir arī iespēja kontrolēt ADAT kanālus, regulēt visas kontroles, kas ir pieejams arī uz korpusa, un ne tikai!

Kopsavilkums

Arturia ir patiešām pacentušies ar AudioFuse. Tu virtuāli vari tam pievienot jebko un pievienot to virtuāli jebkam. Tam ir USB bus barošana (nāk līdz arī atsevišķa barošana), kas nozīmē, ka vari izmantot to jebkur. Kontroles uz paneļa padara to parocīgu un ātru ieraksta procesam. AudioFuse ir bez-kompromisu audio interfeiss ar lielisku skaņas kvalitāti.

T Studio ir oficiālais Arturia pārstāvis Latvijā un Jūs esiet laipni gaidīti mūsu jaunajās telpās Ģertrūdes ielā 2 uz produktu iepazīšanu!
101 ARTURIA Workshop FB Header
Atgādinām, ka 1.Novembrī norisināsies apjomīgākā Arturia Demo diena Baltijā. Būs pilnīgi visi Arturia produkti pieejami apskatei un demo. Būs vairākas vieslekcijas un priekšnesumi.
Vairāk par pasākumu atradīši šeit.

 

Zīmoli

Visi zīmoli

Tu pievienoji jaunu produktu grozā Skatīt grozu

Mums ir cepumi! Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu lietošanai. Uzziniet vairāk par Sīkdatņu izmantošanas politika